ļ»æ Raitis Lacis - Apvalių tuštymėtųjų ertmių jungtys medienos ir betono sudėtiniuose konstrukciniuose elementuose (Vol XI, No 1)

Vilnius Gediminas Technical UniversityRiga Technical UniversityTallinn University of TechnologyBaltic Road Association

 

Abstracted in databases:
Thomson SCIE: Science Citation Index ExpandedTM (Web of Science), INSPEC, EBSCO, TRIS/TRIS Online, VINITI, CSA's ERD, CSA/ASCE (CSA's TRD), SCOPUS (Elsevier Database)

2015 Impact Factor: 0.519 ©2015 Thomson Reuters, 2015 Journal Citation Report®

ISSN 1822-427X print
ISSN 1822-4288 online
 

 

 
 

"The Baltic Journal of Road and Bridge Engineering"
Vilnius: Technika, 2016, Vol XI, No 1, p. 70-76


Raitis Lacis

Apvalių tuštymėtųjų ertmių jungtys medienos ir betono sudėtiniuose konstrukciniuose elementuose

 
Straipsnyje pateikiami medienos ir betono konstrukcinių jungčių, taikomų (bet ne ribojamų) kelių/ pėsčiųjų tiltams laboratorijos bandymų rezultatai. Išbandyti elementai yra atskiros apvalių tuščiavidurių dalių jungtys, įmontuotos į priklijuotų konstrukcijos elementų angas, įgręžtas iš anksto. Atliekami dviejų jungčių grupių simetriniai išstūmimo testai: 1) su neišimta medienos šerdimi; be tarpsluoksnių tarp medienos ir betono; 2) su betonu atnaujinta šerdimi vietoj medienos šerdies; hidroizoliacinis membranos tarpsluoksnis tarp betono ir medienos elementų. Pagrindiniai statybiniai/ struktūriniai jungčių elementai yra įtaisyti naudojant didžiausią kerpamąją jėgą ir slydimo modulį. Nustatyti jungčių standumo ir didžiausios kerpamosios jėgos ryšiai ir trumpai aptarti nepakankami mechanizmai.
 
Reikšminiai žodžiai: tiltai, apvalios tuštymėtosios ertmės, sudėtiniai elementai, jungtys, klijuotosios konstrukcijos elementas, šlyties testas, slydimo modulis, mediena ir betonas.

Read full article (restricted access)

view contents of entire journal number    |    switch abstract language to English, Latvian or Estonian

 

 
 

 

© Vilnius Gediminas Technical University, 2006 - 2018   |   Web Design   

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai