Vilnius Gediminas Technical UniversityRiga Technical UniversityTallinn University of TechnologyBaltic Road Association

 

Abstracted in databases:
Thomson SCIE: Science Citation Index ExpandedTM (Web of Science), INSPEC, EBSCO, TRIS/TRIS Online, VINITI, CSA's ERD, CSA/ASCE (CSA's TRD), SCOPUS (Elsevier Database)

2015 Impact Factor: 0.519 ©2015 Thomson Reuters, 2015 Journal Citation Report®

ISSN 1822-427X print
ISSN 1822-4288 online
 

 

 
 

"The Baltic Journal of Road and Bridge Engineering"
Vilnius: Technika, 2008, Vol III, No 4, p. 181-186.


Dae-Wook Park, Amy Epps Martin, Jin-Hoon Jeong, Seung-Tae Lee

Padangų slėgio ir padangų apkrovos įtaka prognozuojamoms dangų deformacijoms

 
Straipsnyje nagrinėjama padangų pripūtimo slėgio ir padangų apkrovos įtaka prognozuojamai kelio dangos elgsenai. Šio darbo tikslas yra išnagrinėti padangų padidintų apkrovų ir padangų pripūtimo slėgio įtaką prognozuojamoms skersinėms ir vertikaliosioms deformacijoms įvairiuose dangos konstrukcijos sluoksniuose. Trimatės (3D) padangų kontakto deformacijos šešioms skirtingoms padangoms buvo interpoliuotos iš išmatuotų padangų kontakto deformacijų duomenų bazės. Išmatuotų padangų kontakto deformacijų forma priklauso nuo padangų apkrovos sąlygų. Rezultatai rodo, kad asfaltbetonio sluoksnio prognozuojamos vertės pagal padidintą padangų pripūtimo slėgį buvo skirtingos. Esant padidintai padangų apkrovai, prognozuojamos pagrindo sluoksnio ir žemės sankasos reikšmės buvo skirtingos. Statistinė analizė parodė, kad prognozuojamoms skersinėms deformacijoms asfaltbetonio sluoksnio apačioje ir vertikaliosioms deformacijoms žemės sankasos viršuje įtaką turi skirtingi asfaltbetonio storiai, asfaltbetonio moduliai ir žemės sankasos moduliai.
 
Reikšminiai žodžiai: 3D padangos kontakto deformacija, padangos pripūtimo slėgis, padangos apkrova, 3D baigtinių elementų analizė, prognozuojamos kelio dangos deformacijos.

Read full article (restricted access)

view contents of entire journal number    |    switch abstract language to English, Latvian or Estonian

 

 
 

 

© Vilnius Gediminas Technical University, 2006 - 2018   |   Web Design   

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai