Vilnius Gediminas Technical UniversityRiga Technical UniversityTallinn University of TechnologyBaltic Road Association

 

Abstracted in databases:
Thomson SCIE: Science Citation Index ExpandedTM (Web of Science), INSPEC, EBSCO, TRIS/TRIS Online, VINITI, CSA's ERD, CSA/ASCE (CSA's TRD), SCOPUS (Elsevier Database)

2015 Impact Factor: 0.519 ©2015 Thomson Reuters, 2015 Journal Citation Report®

ISSN 1822-427X print
ISSN 1822-4288 online
 

 

 
 

"The Baltic Journal of Road and Bridge Engineering"
Vilnius: Technika, 2009, Vol IV, No 3, p. 123-133.


Yong-Seon Lee, Sang-Hyo Kim, Mirosław J. Skibniewski

Analitinis ir eksperimentinis požiūris į automobilių tilto virpesių, sukeltų sunkiojo transporto eismo, vertinimą ir virpesių poveikį tilto tinkamumui naudoti

 
Pagrindinis šio straipsnio tikslas – įvertinti virpesių poveikį eksploatuojamų tiltų tinkamumui naudoti ir, remiantis vertinimo rezultatais, nustatyti vertinimo kriterijus. Tuo tikslu buvo atlikti transporto priemonės masės, važiavimo greičio, poslinkio nuo matavimo padėties ir pagreičio matavimai lauko sąlygomis. Vėliau atlikta tilto virpesių analizė, atsižvelgiant į įvairius virpesius sukeliančius veiksnius. Imituojant bandymą lauko sąlygomis, sumodeliuotas triašis sunkvežimis kaip judanti transporto priemonė su 8 laisvumo laipsniais ir tiriamojo tilto modelis, panaudojus tilto karkaso elementą. Palyginus analitinio ir eksperimentinio tyrimo rezultatus paaiškėjo, kad analitinis metodas, taikytas tilto virpesių analizei, remiantis tyrimų rezultatais, yra pagrįstas.
 
Reikšminiai žodžiai: dinaminė charakteristika, virpesių poveikis tilto tinkamumui naudoti, sunkioji transporto priemonė, įvertinimo procedūra, judančios transporto priemonės modelis.

Read full article (restricted access)

view contents of entire journal number    |    switch abstract language to English, Latvian or Estonian

 

 
 

 

© Vilnius Gediminas Technical University, 2006 - 2018   |   Web Design   

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai